Cemiyetonline.com Atölye ve Satış Platformu

1955 yılından beri diyabetlilerin yaşam kalitesini arttırmak için yaptığımız çalışmalara bir yenisini daha ekliyoruz. Türk Diyabet Cemiyeti İktisadi İşletmesi tarafından yürütülen Cemiyet Online atölye ve satış platformu çok yakında geniş ürün yelpazesi ve eğitim içerikleriyle bir tık ötenizde olacak.

Ancak burası basit bir e-ticaret platformu değil. Buradan aldığınız her ürün Türkiye’de diyabetle mücadele ve diyabetli vatandaşlarımızın yaşam kalitesinin geliştirilmesi için konan bir tuğla olacak. Sizlerin vereceği desteklerle bizlerde daha çok diyabetliye ulaşacağız ve daha çok diyabet farkındalığı oluşturacağız.

Kısaca; satın aldığınız her ürün Türk Diyabet Cemiyeti’ne destek olarak dönecek. Siz aslında bizden bir ürün değil, bir iyilik yapma fırsatı satın alacaksınız ve iyilik de iyilik doğuracak. Bizden aldığınız ürünlerin sağlayacağı iyilikten ve bizim iyi niyetimizden emin olabilirsiniz.

Cemiyet Online atölye ve satış platformu, ürünlerini ve eğitimlerini müşteri memnuniyeti esaslarıyla tüketiciye sunarken elde edilecek kazançla Türkiye’de diyabetle mücadele, diyabetli vatandaşlarımızın yaşam kalitesinin geliştirilmesi, hastalık ve komplikasyonlarının tedavisi hususlarında toplumun bilinçlendirilmesini sağlamayı amaçlamaktadır. Ayrıca, sunacağı eğitim programları ve ürünlerle bilinçli ve duyarlı bir toplum oluşmasını, kitlelere sağlıklı yaşamın teşvik edilmesini ve toplum sağlığına katkıda bulunmayı hedeflemektedir.